Aktualitet

Moti sot, vranësira dhe ulje temperaturash

Shkruar nga Liberale
Moti sot, vranësira dhe ulje temperaturash

Gjatë pjesës së parë të ditës, moti në vendin tonë do të jetë kryesisht me kthjellime dhe vranësira kalimtare.

Por në orët e mesditës dhe gjatë pasdites, vranësirat do të shtohen në të gjithë territorin dhe do të jenë më të dukshme në zonat Veriore-Veriperëndimore dhe Lindore.

Temperaturat do të pësojnë ulje në mëngjes duke u luhatur mes vlerave -2 deri në 19 gradë Celcius./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH