Aktualitet

Moti/ Sot temperaturat shkojnë deri në...

Shkruar nga Liberale
Moti/ Sot temperaturat shkojnë deri në...

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët në të gjithë territorin. Edhe ditën e diel moti do të jetë i kthjellët.

Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 05ºC në 22ºC, në zonat e ulëta nga 10ºC në 26ºC dhe në zonat bregdetare nga 13°C në 27ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH