Aktualitet

Moti/ Sot rriten temperaturat

Shkruar nga Liberale
Moti/ Sot rriten temperaturat

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot kryesisht të kthjellët. Në zonat malore nuk përjashtohen reshjet.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 10ºC në 22ºC, në zonat e ulëta nga 16ºC në 28ºC dhe në zonat bregdetare nga 18°C në 29ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH