Aktualitet

Moti/ Sot pasdite ulen temperaturat, ja sa shkojnë

Shkruar nga Liberale
Moti/ Sot pasdite ulen temperaturat, ja sa shkojnë

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë kryesisht pasdite, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 13ºC në 27ºC, në zonat e ulëta nga 18ºC në 34ºC dhe në zonat bregdetare nga 21°C në 35ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH