Aktualitet

Moti sot, pas mesditës priten rrebeshe, ja në cilat zona

Shkruar nga Liberale

Shqipëria sot do të jetë me kthjellime dhe vranësira të shpeshta.

Pas mesditës vranësirat do të shtohen dhe do të ketë rrebeshe shiu, sidomos në zonat Jugore dhe Juglindore.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH