Aktualitet

Moti sot, me vranësira dhe pa reshje

Shkruar nga Liberale

Shqipëria sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me vranësira të shpeshta, por nuk do të ketë reshje.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë një rritje të lehtë gjatë mesditës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH