Aktualitet

Moti sot me diell dhe rritje temperaturash

Shkruar nga Liberale
Moti sot me diell dhe rritje temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash.

Temperaturat do të pësojnë një rritje të ndjeshme ku do të variojnë:

në zonat malore, nga 03ºC në 15ºC

në zonat e ulëta nga 08ºC në 22ºC

në zonat bregdetare nga 12°C në 23ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH