Aktualitet

Moti sot, ja sa pritet të jenë temperaturat

Shkruar nga Liberale

Shqipëria do të mbizotërohet sot nga një mot i kthjellëhet. Vetëm në zonat Veriore dhe Juglindore, ku do të ketë kalim vranësirash.

Temperaturat do të arrijnë maksimumin e tyre në 28 gradë celcius./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH