Aktualitet

Moti sot i paqëndrueshëm, vijojnë stuhitë e shiut

Shkruar nga Liberale

Shqipëria do të mbizotërohet sot nga një mot i paqëndrueshëm, ku do të kemi reshje dhe stuhi shiu.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të variojnë:

-në zonat malore nga 04ºC deri në 15ºC

-në zonat e ulëta nga 10ºC në 22 ºC

-në zonat bregdetare nga 13C në 22ºC.

Era do të fryej në drejtim Veriperëndim me forcë valëzimi deri në 3 ballë./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH