Aktualitet

Moti/ Sot do ulen temperaturat, por…

               Publikuar në : 08:27 - 23/05/20 liberale

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 07ºC në 20ºC, në zonat e ulëta nga 13ºC në 27ºC dhe në zonat bregdetare nga 16°C në 28ºC.

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back