Aktualitet

Moti/ Sot do ulen temperaturat, por...

Shkruar nga Liberale
Moti/ Sot do ulen temperaturat, por...

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 07ºC në 20ºC, në zonat e ulëta nga 13ºC në 27ºC dhe në zonat bregdetare nga 16°C në 28ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH