Aktualitet

Moti sot, diell dhe rritje temperaturash

Shkruar nga Liberale
Moti sot, diell dhe rritje temperaturash

Shqipëria do të mbizotërohet sot nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash.

Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë:

- në zonat malore nga -4ºC deri në 06ºC

- në zonat e ulëta nga 02ºC në 11ºC

- në zonat bregdetare nga 08°C në 14ºC.

Era do të fryej në drejtim Verior me forcë valëzimi 3 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH