Aktualitet

Moti sot, diell dhe rritje temperaturash

Shkruar nga Liberale
Moti sot, diell dhe rritje temperaturash

Shqipëria do të mbizotërohet sot nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash.

Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë:

- në zonat malore nga -ºC deri në 07ºC

- në zonat e ulëta nga 01ºC në 12ºC

- në zonat bregdetare nga 07°C në 14ºC.

Era do të fryej në drejtim Verior me forcë valëzimi deri në 3 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH