Aktualitet

Moti sot, diell dhe ngricë

Shkruar nga Liberale
Moti sot, diell dhe ngricë

Në pjesën e parë të ditës, vendi ynë do të jetën nën mbizotërimin e kthjellimeve. Në orët e pasdites, do të shfaqen vranësira, kryesisht në kufirin Lindor.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë, duke u luhatur në vlerat -5 deri në 14 gradë Celcius.

Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det, me shpejtësi 30km/h nga drejtimi Verior, duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë./Gazeta Liberale

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH