Aktualitet

Moti/ Shtim vranësirash sot, por temperaturat do rriten prapë

Shkruar nga Liberale
Moti/ Shtim vranësirash sot, por temperaturat do rriten prapë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat gjatë pasdites do të shtohen.

Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë:

në zonat malore, nga 04ºC në 18ºC

në zonat e ulëta nga 09ºC në 26ºC

në zonat bregdetare nga 13°C në 27ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH