Aktualitet

Moti/ Rriten temperaturat deri në...

Shkruar nga Liberale
Moti/ Rriten temperaturat deri në...

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm dhe mundësia për reshje është e ulët.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 10°C në 21°C, në zonat e ulëta nga 18ºC në 28°C dhe në zonat bregdetare nga 19°C në 29°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH