Aktualitet

Moti/ Rriten sërish temperaturat

Shkruar nga Liberale
Moti/ Rriten sërish temperaturat

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët në të gjithë territorin.

Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 07ºC në 23ºC, në zonat e ulëta nga 12ºC në 30ºC dhe në zonat bregdetare nga 15°C në 31ºC

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH