Aktualitet

Moti/ Rriten sërish temperaturat

Shkruar nga Liberale
Moti/ Rriten sërish temperaturat

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë një mot me diell në të gjithë territorin.

Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 04ºC në 18ºC, në zonat e ulëta nga 10ºC në 26ºC dhe në zonat bregdetare nga 13°C në 26ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH