Aktualitet

Moti/ Rriten sërish temperaturat

Shkruar nga Liberale
Moti/ Rriten sërish temperaturat

Moti sot do të jetë me kalime të pakta vranësirash në zonat malore.

Sipas Meteoalb, temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por do të rriten lehtë në mesditës duke luhatur vlerat ditore nga 10°C deri në 32°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 – 40 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 3 – 4 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH