Aktualitet

Moti/ Rriten sërish temperaturat, ja sa do shkojnë

Shkruar nga Liberale
Moti/ Rriten sërish temperaturat, ja sa do shkojnë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash.

Temperaturat do të pësojnë një rritje të ndjeshme ku do të variojnë:

në zonat malore, nga 03ºC në 15ºC

në zonat e ulëta nga 10ºC në 23ºC

në zonat bregdetare nga 12°C në 24ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH