Aktualitet

Moti/ Rikthehen vranësirat dhe reshjet

Shkruar nga Liberale
Moti/ Rikthehen vranësirat dhe reshjet

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë reshje të izoluara në të gjithë territorin. Gjatë darkës vranësirat do të largohen duke i lënë vendin motit të kthjellët.

Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 05ºC në 17ºC, në zonat e ulëta nga 10ºC në 22ºC dhe në zonat bregdetare nga 13°C në 23ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH