Aktualitet

Moti/ Rikthehen reshjet dhe rriten temperaturat

Shkruar nga Liberale
Moti/ Rikthehen reshjet dhe rriten temperaturat

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm por pasdite vranësirat do të zhvillohen të cilat do të sjellin reshje shiu në të gjithë territorin, por në zonat e thella malore reshjet do jenë në formën e dëborës.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të ndjeshme, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -4°C në 03°C, në zonat e ulëta nga 04ºC në 11°C dhe në zonat bregdetare nga 08°C në 12°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH