Aktualitet

Moti/ Reshje dhe ulje temperaturash

Shkruar nga Liberale
Moti/ Reshje dhe ulje temperaturash

Shqipëria do të mbizotërohet do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot kryesisht të qëndrueshëm por që në zonat jugore dhe juglindore do të ketë reshje shiu.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 13º në 25ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33ºC dhe në zonat bregdetare nga 22°C në 34ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH