Aktualitet

Moti/ Përgatituni për ditë të acarta

Shkruar nga Liberale
Moti/ Përgatituni për ditë të acarta

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë territorin, por që në zonat juglindore do të ketë dhe reshje shiu.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -6°C në 00°C, në zonat e ulëta nga 02ºC në 08°C dhe në zonat bregdetare nga 02°C në 08°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH