Sociale

Moti merr kthesë? Ja si parashikohet të jenë temperaturat ditën e nesërme

Shkruar nga Liberale
Moti merr kthesë? Ja si parashikohet të jenë temperaturat

E mërkura sjellë mot mjaft të paqëndrueshëm, me vranësira, intervale kohore me diell dhe reshje e rrebeshe të shpeshta lokale shiu.

Rrebeshe lokale shpeshherë priten edhe në vise tjera të rajonit, vende-vende intensive. Temperaturat do jenë përkohësisht të ulëta.

Poll
SHQIPENGLISH