Aktualitet

Moti me shi, por temperaturat deri në 25 gradë

Shkruar nga Liberale
Moti me shi, por temperaturat deri në 25 gradë

Sipas MeteoAlb moti do të jetë me reshje të pakta dhe të izoluara shiu.

Temperaturat e ajrit do të mbeten konstante në mëngjes, por do të rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 7°C deri në 25°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim mbi 2 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH