Aktualitet

Moti me diell, rriten temperaturat

Shkruar nga Liberale
Moti me diell, rriten temperaturat

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët në të gjithë territorin. Edhe ditën e premte moti do të jetë i kthjellët.

Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 03ºC në 17ºC, në zonat e ulëta nga 08ºC në 24ºC dhe në zonat bregdetare nga 11°C në 25ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH