Aktualitet

Moti me diell por ulen temperaturat

Shkruar nga Liberale
Moti me diell por ulen temperaturat

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë në vlerat minimale, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -2°C në 08°C, në zonat e ulëta nga 05ºC në 16°C dhe në zonat bregdetare nga 08°C në 18°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH