Aktualitet

Moti me diell, por ulen sërish temperaturat

Shkruar nga Liberale
Moti me diell, por ulen sërish temperaturat

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh duke sjellë një mot të qëndrueshëm dhe pa reshje.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku variojnë: në zonat malore, nga -6°C në 06°C, në zonat e ulëta nga 01°C në 12°C dhe në zonat bregdetare nga 03°C në 13°C.

Era do të fryjë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë i ulët.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH