Aktualitet

Moti me diell dhe ulje e lehtë temperaturash

Shkruar nga Liberale
Moti me diell dhe ulje e lehtë temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët në të gjithë territorin.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -2°C në 05°C, në zonat e ulëta nga 06ºC në 12°C dhe në zonat bregdetare nga 08°C në 14°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH