Aktualitet

Moti me diell dhe temperatura të ulëta

Shkruar nga Liberale
Moti me diell dhe temperatura të ulëta

Vendi ynë sot do të ketë alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët në të gjithë territorin.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -2°C në 07°C, në zonat e ulëta nga 06ºC në 14°C dhe në zonat bregdetare nga 08°C në 16°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH