Aktualitet

Moti me diell dhe rritje temperaturash

Shkruar nga Liberale
Moti me diell dhe rritje temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë territorin.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -5°C në 03°C, në zonat e ulëta nga 03ºC në 13°C dhe në zonat bregdetare nga 06°C në 15°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH