Aktualitet

Moti me diell dhe rritje temperaturash

Shkruar nga Liberale
Moti me diell dhe rritje temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë territorin.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 02°C në 08°C, në zonat e ulëta nga 11ºC në 15°C dhe në zonat bregdetare nga 14°C në 17°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH