Aktualitet

Moti me diell dhe rritje temperaturash

Shkruar nga Liberale
Moti me diell dhe rritje temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë territorin.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 00°C në 07°C, në zonat e ulëta nga 09ºC në 14°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 16°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH