Aktualitet

Moti me diell dhe rritje e lehtë temperaturash

Shkruar nga Liberale
Moti me diell dhe rritje e lehtë temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 00°C në 07°C, në zonat e ulëta nga 07ºC në 15°C dhe në zonat bregdetare nga 10°C në 17°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH