Aktualitet

Moti/ Java nis me temperatura të larta

Shkruar nga Liberale
Moti/ Java nis me temperatura të larta

Moti i kthjellët do të përfshijë të gjithë vendin gjatë orëve të para të ditës.

Sipas Meteoalb, mesdita dhe pasditja do të sjellin shtim gradual të vranësirave në të gjithë vendin, ku në zonat veriore priten dhe momente të pakta me reshje të izoluara shiu.

Ndërsa orët e mbrëmjes do të ketë përmirësim të motit. Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 8°C deri në 29°C.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH