Aktualitet

Moti/ Java nis me diell dhe rritje temperaturash

Shkruar nga Liberale
Moti/ Java nis me diell dhe rritje temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell dhe vranësira të pakta, kryesisht në zonat malore.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 04°C në 14°C, në zonat e ulëta nga 11ºC në 20°C dhe në zonat bregdetare nga 13°C në 23°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH