Aktualitet

Moti/ Ja temperaturat për sot

Shkruar nga Liberale
Moti/ Ja temperaturat për sot

Territoti Shqiptar do të mbetet nën mbizotërimin e kthjellimeve në orët e para të ditës.

Por mesdita dhe pasditja rishfaqen vranësirat në pjesën më të madhe të vendit.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, por mbeten të pandryshuara në mesditë duke u luhatur vlerat minimale dhe maksimale nga -4 gradë C deri në 14 gradë C

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH