Aktualitet

Moti/ Ja sa do shkojnë temperaturat sot

Shkruar nga Liberale
Moti/ Ja sa do shkojnë temperaturat sot

Në vendin tonë pritet një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të sjellin një mot të qëndrueshëm në pjesën më të madhe të territorit. Në zonat malore nuk përjashtohet mundësia për reshje.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 19º në 27ºC, në zonat e ulëta nga 24ºC në 35ºC dhe në zonat bregdetare nga 25°C në 36ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH