Aktualitet

Moti/ Ja ku do të bjerë shi sot

Shkruar nga Liberale
Moti/ Ja ku do të bjerë shi sot

Mot sot do të jetë me vranësira dhe reshje shiu në zonat malore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të ulen sërish në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 12°C deri në 31°C.

Era do te fryjë mesatarisht me shpejtësi mbi 40 km/h nga drejtimi verior-veriperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim deri në 3 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH