Aktualitet

Moti/ Ja ku do bjerë shi sot

Shkruar nga Liberale
Moti/ Ja ku do bjerë shi sot

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët. Në zonat e thella malore mund të ketë edhe reshje të izoluara shiu.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 14ºC në 23ºC, në zonat e ulëta nga 19ºC në 30ºC dhe në zonat bregdetare nga 22°C në 31ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH