Kronikë

Moti i keq shkakton një tjetër aksident në Fier-Levan, radhë të gjata makinash mbeten në trafik

Shkruar nga Liberale
Moti i keq shkakton një tjetër aksident në Fier-Levan, radhë

Një tjetër aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure në aksin Fier-Levan.

Dy automjete, një tip “Toyota” dhe një tip “Opel” me targa Kosove janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërkohë që nga informacioni paraprak i policisë raportohet për dëme materiale.

Si pasojë e aksidentit janë shënuar radhe të gjata automjetesh pasi aksi njihet për ngarkesën në qarkullim.

Një prej shkaqeve dyshohet lagështira në rrugë si edhe fushëpamja e kufizuar për shkak te shiut.

Policia ne vendngjarje po heton shkaqet e aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH