Aktualitet

Moti i keq, reshjet e shiut përmbytin rrugët e Durrësit

Shkruar nga Liberale
Moti i keq, reshjet e shiut përmbytin rrugët e Durrësit

Mbrëmjen e sotme, rrebeshet e shiut mbushën disa nga rrugët dhe kryqëzimet rrugore me ujë duke sjellë probleme dhe në qarkullimin e automjeteve dhe këmbësorëve në Durrës.

Situata ka qenë problematike në zonën pranë stadiumit Niko Dovana, te stacioni i zjarrfikësve, në lagjen 1, si dhe lagje të tjera më në periferi të qytetit bregdetar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH