Aktualitet

MOTI I DITËS: Vranësira dhe temperatura deri në -27°C në këto zona

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS: Vranësira dhe temperatura deri në -27°C në

Moti në vendin tonë do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura shtresore.

Temperaturat minimale do të luhaten 11-19 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 20 -23°C në veri, 25 -27°C në zonën e ulet dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Jug-perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH