Aktualitet

MOTI I DITËS/ Ulen pak temperaturat sot

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS/ Ulen pak temperaturat sot

Moti sot do të jetë me kthjellime dhe vranësira.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 15°C deri në 34°C.

Era do të fryjë mesatare në tokë dhe në det me shpejtesi 35 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim mbi 2 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH