Aktualitet

MOTI I DITËS/ Temperaturat sot më të larta se dje

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS/ Temperaturat sot më të larta se dje

Moti sot do të jetë me kthjellime, vranësira dhe reshje shiu.

Temperaturat e ajrit në do të rriten në mëngjes por mbeten të pandryshuara në mesditë.

Vlera minimale do të jetë në qytetin e Peshkopisë 11°C, ndërsa vlera maksimale do të shënohet në Sarandë 30°C.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH