Aktualitet

MOTI I DITËS/ Temperaturat sot deri në 26 gradë

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS/ Temperaturat sot deri në 26 gradë

Pjesa më e madhe e vendit do të jetë në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke u luhatur nga 7°C deri në 26°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare në det me shpejtësi 38 km/h nga drejtimi Jugor duke sjellë në brigjet detare dallgëzim 2 – 3 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH