Aktualitet

MOTI I DITËS/ Temperaturat deri në 30 gradë

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS/ Temperaturat deri në 30 gradë

Moti sot do të jetë me kthjellime dhe vranësira.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rritje të lehtë në vlerat e mëngjesit por mesdita do të sjellë rënie të lehtë të tyre duke luhatur vlerat ditore nga 11°C deri në 30°C.

Era do të fryjë e lehtë në toke dhe mesatare në det me shpejtësi mbi 30 km/h nga drejtimi kryesisht Perëndimor duke sjellë në brigjet detare dallgëzim mbi 2 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH