Aktualitet

MOTI I DITËS, temperatura pranverore në vendin tonë

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS, temperatura pranverore në vendin tonë

Vendi ynë do të ndikohet nga kushte relativisht të qëndrueshme atmosferike falë masave ajrore me origjinë perëndimore këtë javë.

Do të ketë rritje të temperaturave gjatë mesditës, duke sjellë një pranverë të hershme.

Në të shtatë ditët e javës moti parashikohet kryesisht me diell por nuk do të mungojnë alternimet e herëpashershme të vranësirave mesatare dhe hera-herës deri të dendura por kalimtare.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH