Aktualitet

MOTI I DITËS: Rikthehen reshjet e shiut, stuhi në këto zona

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS: Rikthehen reshjet e shiut, stuhi në këto zona

Moti do të jetë me vranësira, reshje shiu dhe stuhi në veriperëndim.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 6 deri në 12 gradë, në veri temperaturat maksimale parashikohen nga 13-17 gradë Celcius dhe në zonat e ulëta e pranë bregdetit parashikohen nga 17 deri në 21 gradë Celcius.

Era do të jete me drejtim jugperëndim me shpejtësi 15-20 m/sek dhe dallgëzim të forcës 6-7 ballë në det të hapur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH